Paintball Radom
listopad 2019
PnWtŚrCzPtSbNd
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1


dodaj dru?yn?
Partnerzy

lekcje angielskiegoOstatnio dodane drużyny

Łowcy Jeleni

Aktualności

[2010-07-12] Boar Cup Wa-wa druga odsłona ...
„przybyliśmy, zobaczyliśmy, zwyciężyliśmy (finał B)” – parafrazując Juliusza Cezara tak właśnie gracze radomskiej Zone mogliby opisać swój udział w drugiej edycji Boar Cup.
Zapewne dodali by jeszcze: „...a wcześniej wyczekaliśmy swoje.”

Jak sensowne były pierwotne plany organizatorów (najpierw 3div speedball, potem 2div topball) gracze przekonali się na własnej skórze, czekając na swoją kolej do późnego wieczora. W efekcie ledwo dnia starczyło na rozegranie zawodów. Tempo rozgrywek było duże, zmiany w poszczególnych potyczkach spowodowane niestawieniem się jednej drużyny wprowadzały dodatkowe zamieszanie. Nie jedna drużyna w biegu wpadała na pole, by sekundy przed rozpoczęciem meczu zając pozycje startowe. Zone na szczęście miała w picie kolegów, którzy pomagali swoim zawodnikom jak też kolegom z Zambrowa, którzy nie mieli takiego wsparcia. Bartek i Franek mieli niemały wkład w osiągnięcia drużyny.

Pierwsze mecze były grane nieśmiało, zupełnie jak podczas debiutu. Nie najlepsza komunikacja i nie do końca trafne rozwiązania taktyczne, które z uporem godnym lepszej sprawy były realizowane mecz za meczem, mimo iż nie przynosiły spodziewanego efektu.

Ale w końcu nadeszło olśnienie! Drużyna dokonała drobnej zmiany w rozstawieniu, zmieniła rozbieg. Dał o sobie znać głód zwycięstwa... i stało się. Zupełnie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki drużyna zmieniła swoje oblicze.
Komunikaty cięły powietrze tak gęsto jak kulki, zawodnicy na polu rozważnie i agresywnie jednocześnie, wykorzystując każdą nadarzającą się sytuację by zająć lepsze pozycje. Przeciwnicy nie za bardzo mieli możliwość na przejęcie inicjatywy, ich działania zaczęły załamywać się pod wpływem skutecznych akcji. Dla Zone był to pierwszy występ w nowych bluzach drużynowych, zawodnicy cieszą się, że po niefortunnym wstępie dali się poznać z dobrej strony.

Można te zawody podzielić na 2 części: pierwsza w której Zone Radom Hopsa pokazuje jak nie grać i tą druga, z której radomiacy mogą być zadowoleni. Plastuf po zawodach stwierdził: „Jeśli chwilę wcześniej zmienilibyśmy styl gry, to bylibyśmy w finale A.”
Największą zaletą dla zawodników jest zdobyte doświadczenie – efekt nie do osiągnięcia w innych okolicznościach. Tym razem Zone Hopsa wystąpiło w składzie:
* Marcin "Hamer" Hamerszmit
* Marcin "Kiki" Rzeszot
* Michał "Plastuś" Pastuszka

Zone Radom Hopsa zostało sklasyfikowane jako 5 na zawodach, oraz zajmuje 5 miejsce w tabeli .

Hamer
[ Powrót ]